Kolovadlo dnes vyjímečně bez obrázku
Oldkolaři (Betlach) + výletníci - odjezd v 10 hod. od PENNY. Trasa Sázavák, Bystrc, Letohrad, D. Dobrouč, Maniny.
Poznávací – vlakem v 7.11 hod. do Pardubic. Trasa Pardubice, Valy u Přelouče, Břehy, Lázně Bohdaneč, Hr. Králové. Zpět vlakem do Letohradu, na kole Lanškroun – s sebou záznamové knížky Cyklopecky.
Pěšáci – vlakem v 8.41 hod. do Chocně, odtud pěšky Brandýs n. Orl. (hrad) a dál podle domluvy.
(JaKo)