Aktuality

Řetůvský pedál – aktuální info

Vážení cyklisté, milí kamarádi,

náš sponzor, pan Marek Bělovský, vás za svoji firmu BIKESTOCK s.r.o. srdečně zve na testování kvalitních elektrokol, které si můžete zapůjčit zdarma v jeho stánku, umístěném v prostorách cíle ŘP.
S koly se můžete pohybovat zhruba v katastru obce Řetůvka a vyzkoušet si jak jízdu po silnici, tak i v terénu po okolních polích a lesích. Pokud si chcete elektrokolo zkusit, rozhodně neváhejte!
—————————————
Dále bych vás rád informoval o dvou novinkách, které jsme pro vás připravili:
- na našem webu jsem publikoval trasy pro mapy.cz a návod (http://www.retuvskypedal.cz/navod.html) pro jejich používání; aktuálně jsou k dispozici pouze silniční (http://www.retuvskypedal.cz/silnicni.html), ale snad ještě do večera zvládnu přidat i horské,
- vydali jsme novou edici univerzálních šátků – nákrčníků s logem ŘP v červené, modré, žluté a černé barvě (http://www.retuvskypedal.cz/satky.html).
—————————————
Z minulého ročníku (2019) jsme zachovali kontrolu v Nových Hradech s novým osazenstvem a rozšířenou nabídkou jídla (http://www.retuvskypedal.cz/docs/nh_jidelni_listek.pdf) i nápojů (http://www.retuvskypedal.cz/docs/nh_napojovy_listek.pdf), které by měly být správně vychlazené, protože na elektrocentrálu v Nových Hradech bude napojen tentokrát nejen kávovar, ale i lednice.
—————————————
Dále bych vás rád pozval na tradiční občerstvení na startu (koláče) a v cíli (http://www.retuvskypedal.cz/docs/jidelnilistek.pdf):
- dršťková polévka
- vepřový guláš
- kuřecí a vepřové řízky
- smažený sýr
- bramboráky

Za pořadatele Řetůvského pedálu zdraví a na vaši účast se těší
Jirka Langr
(JiKr)