Aktuality

Na Praděd na Praděd

Přátelé a kamarádi,

připomínám, že v kalendáři turistických akcí pro rok 2016 (https://www.kctlanskroun.cz/kalendar-akci/kalendar-2016/) máme na 29. – 31. 7. 2016 naplánovanou skvělou cykloakci pro milovníky nejvyššího kopce Moravy a zároveň stejnojmenného zlatavého elixíru, totiž druhý ročník výletu Na Praděd na Praděd. Protože se budeme pohybovat v blízkosti našich milovaných  kopečků a cestou potkáme řadu dosud nenavštívených hospůdek, rozhodli jsme se původně dvoudenní povedenou akci protáhnout na třídenní.

Odjezd: v pátek 29. června 2016 ve 13 hodin od Vosátkovic kostela

1. den – pátek: Lanškroun – Hoštejn – Zábřeh – Leština – Sudkov – Šumperk – Velké Losiny – Loučná n. D. – Kouty n. D. – Pelikán – Petrovka – Švýcárna. Zde nocleh a veselení do nočních hodin.

2. den – sobota: Švývárna – Praděd. Zde hlavní část programu. Po ukončení ochutnávky pokračujeme: Ovčárna – Hvězda – Karlova Studánka - Vidly – Sedlo Vidly - Červ. Sedlo – Přemyslov… anebo úplně jinak s cílem v Přemyslově. Tady využijeme vstřícnou nabídku Mirka Konvaliny a složíme znavená těla pod stříškou na jeho haciendě ve vlastních spacích pytlících. Veselení z vlastních zásob.

3. den – neděle: směr Lanškroun či Česká Třebová – dle libosti, individuální či doporučenou trasou.

Abychom byli schopni zarezervovat dostatek postýlek na Švýcárně, je nutno se rozmyslet a složit zálohu 350,- Kč nejpozději do tohoto pátku, tj. do 15. 7. 2016.

Zvídavé dotazy mailem nebo na telefonu 737 342 956. Nocležné na účet 147149133/0800 nebo osobně.

Za organizační výbor Jirka Krejča.

Jikr

Ilustrační foto