Aktuality

Sbírka na Ecolodge Nepál – pomozte

Ve čtvrtek 4. ledna na schůzi výboru KČT podal Petr Kotyza informaci o sbírce  na podporu humanitárního a zároveň ekologického projektu, který hodlá realizovat skupina nadšenců kolem Míry Vosátky ml. Bylo rozhodnuto, že KČT Lanškroun přispěje částkou 5000,- Kč. Dalších několik našich členů, kteří před katastrofou zasaženou oblast v Nepálu navštívili, již přispělo individuálně. Protože však cílová částka sbírky není dosud naplněna prosíme naše členy a příznivce, aby si projekt prohlédli a zvážili podle svých možností, zda se rozhodnou jakoukoliv částkou projekt podpořit.

Zde jsou maily od Martina Procházky a Míry Vosátky ml.:

(JiKr)

Ahoj,

posílám vám mail, který dal dohromady náš kamarád Míra Vosátka.

V roce 2007 jsem byl s ním, s Honzou a Petrem v Nepálu. Bylo to skvělé, poznali jsme tam řadu nepálských přátel, dokonce jsme podporovali nějaký ten rok studium jednoho jejich chlapce na škole. Pak byla v roce 2015 celá vesnici, kde jsme spali a měli přátele, zničena ohromným zemětřesením. Míra teď dal dohromady aktivitu, která možná zajistí vystavět ve zničené lokalitě nové ekologické ubytování. Více se dá dočíst na stránkách projektu – viz dole. Pokud byste měli pocit, že můžete přispět nějakou částkou na tutu akci, bude to určitě něco, co stojí za to, co bude využito na dobrou věc a z čeho může mít profit řada místních lidí a nakonec i my. Protože náš tajný plán je se tam zase někdy podívat.

Vše se dá dočist na stránkách www.hithit.cz/ecolodge

A abyste věřili, že jsme tam skutečně byli, posílám alespoň 3 fotky.

Martin

Vážení přátelé a příznivci,

dnes ve 12 hod se spouští náš projekt Ecolodge Nepál, stavby turistické ekologické chaty v údolí Langtang, zničeném při zemětřesení v roce 2015.

Velice Vám děkuji za všechnu dosavadní práci a podporu, teď to ovšem teprve začíná. Následujících 45 dní máme jedinečnou šanci získat základ financí pro náš dlouhodobý projekt stavby Ecolodge. Prosím pomozte nám využít všechny možné kanály k úspěšnému dokončení projektu a vybrání cílové částky 290 tis. (a věřme, že to bude více). Kontaktujte prosím své známé a přátele a hlavně přispějte i Vy, koupí jedné z odměn, ke zdaru projektu.

Přeji Vám všem ať se Vám Vaše velkorysost vrátí nejen formou dobrého pocitu a hezké odměny, ale i třeba v budoucnosti návštěvou Nepálu a nové Ecolodge a hlavně výrazným zlepšením Vaší karmy :-) :-) :-)

Slibujeme Vám, že odměny projektu na Hit hit obdržíte v uvedených termínech a Ecolodge postavíme tak, jak jsme naplánovali.

Díky za podporu a doufám, že budete mezi prvními, kdo na projekt přispějí.

Mirek Vosátka

PS: Pokud máte kontakty na firmy, které by mohly přispět sponzorským darem s odpočtem daně, prosím napište mě a já Vám během tohoto týdne pošlu číslo transparentního účtu a vzor darovací listiny.

 

Náš projekt najdete na následujícím linku:

www.hithit.cz/ecolodge